Pasja i doświadczenie

Wesele to ceremonia, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. To bardzo szczególny dzień dla każdego. Organizując tę uroczystość w Domu Przyjęć Arkadia gwarantujemy nowożeńcom oraz wszystkim gościom wymarzoną i zarazem niezapomnianą atmosferę tej uroczystości, którą przygotujemy indywidualnie z najdrobniejszymi szczegółami.

Zatroszczymy się o znakomitą aranżację wnętrz klimatyzowanej sali balowej, a finezji całej uroczystości doda najlepsza, z ponad 25 letnim doświadczeniem tradycyjna kuchnia śląska. Dom Przyjęć Arkadia dysponuje bogatym wnętrzem materialnym oraz wspaniałą kadrą doświadczonych pracowników. W przestronnej i eleganckiej sali balowej możemy ugościć do 130 osób. Kelnerki i kelnerzy zadbają, by podanie potraw i obsługa przy stole była niezwykle grzeczna i szybka, a także pełna gracji i szyku. Poza niewątpliwymi walorami wyposażenia i obsługi nasi goście mogą również doskonale wypocząć wśród wszechobecnej przyrody. Każdą uroczystość przez nas zorganizowaną cechuje różnorodność dostępnych potraw, staranność ich przygotowania i niebanalny sposób podania dań.

Zapraszamy również do skorzystania z usług studia florystycznego Arkadia Flowers, które zapewni Młodej Parze wysoki standard oferowanych przez siebie usług.

Konsultant weselny Domu Przyjęć Arkadia: Joanna Wieczorek
adres e-mail: j.wieczorek@arkadiaradlin.pl